LAVERITTA.PL
Hodowla kotów Maine Coon

"Szczytem szczęœcia dla kota jest uwaga, rozmowa, pieszczoty i miłoœć ze strony człowieka; a dla ludzi nic nie może być pochlebniejszego niż przywiązanie istoty tak dalece niezależnej."

-Eugen Skasa-Weiss

KONTAKT

Milena i Michał Andrzejewscy
Pabianice, k/ Łodzi
e-mail: laveritta@op.pl
tel. 880 030 054 (Milena)
tel. 666 529 307 (Michał)IC.Rio-Rio Laguna Leo*RU & Oriana Laveritta*PL
Drapaki.pl - sklep internetowy z drapakami

Szorstkie buziaki.

Szorstkie buziaki...
mięciutki cień
od mojej twarzy
zaczyna dzień

Szorstkie buziaki...
zbudzi mnie jutro
mój mały budzik
spowity w futro.
"Obcując z kotem, człowiek ryzykuje jedynie to,
że stanie się wewnętrznie bogatszy". Colette

 

 

 

 


LEGENDA :-)

WOLNY - Kociak czeka na kochająch opiekunów
REZERWACJA - Przyszły opiekun wpłacił już zaliczkę
OPCJA - Ktoœ jest kotkiem zaineteresowany, ale ostateczna decyzja nie została jeszcze podjęta i można nadal pytać o kotkaWydarzenia z hodowli

2020  2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  

19.11.2018 - Miot T
Dla odmiany miot T to same czarne perełki :) Dwa kocurki - czarny i czany klasycznie pręgowany z białym i czarno-biała koteczka. Rodzicami tej trójeczki są GIC.His Majesty Timothy Sudden Blazing,CZ i IT*Lynx Lynx Fiaba. Jest to ostatni miot tej pary.

30.10.2018 - miot S
I zrobiło się u nas kolorowo :) na świat przyszedł miot S - trzech rudych chłopców i dwie szylkretowe dziewczynki. Rodzicami zostali GIC.Brandy Laveritta*Pl i GIC.His Majesty Timothy Sudden Blazing,CZ. Jest to ostatni miot tej pary.Zdjęcia maluchów niebawem.

10.09.2018 - Niespodzianka
Jest !! Jest :) Jest !! Długo wyczekiwany, jeszcze dłużej poszukiwany w końcu zamieszkał z nami :) Nasz nowy, cudowny kocurek, wymarzony rudzielec. Przyjechał z dalekiej Rosji, z hodowli Laguna Leo . Rio-Rio, bo tak ma na imię nasz maluch, jest przekochanym kocięciem, rozmruczanym, wesołym, a przy tym spełniającym wszelkie nasze oczekiwania.... 

15.01.2018 - Miot R
Ale się u nas zrobiło kolorowo. Przyszedł na świat miot R- trzy piękne szylkretki i rudy kocurek . Rodzice to IC.Brandy Laveritta*PL & GIC. His Majesty Timothy Sudden Blazing,CZ. Zdjęcia niebawem ;)

09.01.2018 - Miot P
Miło nam poinformować , że na świat przyszły kolejne maluszki . Tym razem są to trojaczki- dwa kocurki ( rudy i czarny , obaj z białym) oraz śliczna, ruda!! koteczka klasycznie pręgowana :) Rodzicami tej ślicznej trójeczki są East India Azarius Prime*RU i nasz wychowanek GIC.Draco Laveritta*PL. Niebawem wstawimy pierwsze zdjęcia :)