LAVERITTA.PL
Hodowla kotów Maine Coon

"Szczytem szczęœcia dla kota jest uwaga, rozmowa, pieszczoty i miłoœć ze strony człowieka; a dla ludzi nic nie może być pochlebniejszego niż przywiązanie istoty tak dalece niezależnej."

-Eugen Skasa-Weiss

KONTAKT

Milena i Michał Andrzejewscy
Pabianice, k/ Łodzi
e-mail: laveritta@op.pl
tel. 880 030 054 (Milena)
tel. 666 529 307 (Michał)IC.Rio-Rio Laguna Leo*RU & Oriana Laveritta*PL
Drapaki.pl - sklep internetowy z drapakami

Szorstkie buziaki.

Szorstkie buziaki...
mięciutki cień
od mojej twarzy
zaczyna dzień

Szorstkie buziaki...
zbudzi mnie jutro
mój mały budzik
spowity w futro.
"Obcując z kotem, człowiek ryzykuje jedynie to,
że stanie się wewnętrznie bogatszy". Colette

 

 

 

 


LEGENDA :-)

WOLNY - Kociak czeka na kochająch opiekunów
REZERWACJA - Przyszły opiekun wpłacił już zaliczkę
OPCJA - Ktoœ jest kotkiem zaineteresowany, ale ostateczna decyzja nie została jeszcze podjęta i można nadal pytać o kotkaWydarzenia z hodowli

2020  2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  

08.12.2020 - Mamy nowego kocurrrka
Jest w końcu z nami - nasz wymarzony, wyczekany, cudowny - Mike Amibial*PL

13.09.2020 - Miot H
Szczęśliwa siódemka :) Aż pięć koteczek i tylko dwa kocurki. East India Azarius Prime*RU i Whisper Laveritta*PL to rodzice ten siódemeczki  

29.08.2020 - Miot G
Powtórka cudownego miotu Z- Oreo Laveritta*PL i IC.Rio-Rio Laguna Leo*RU. To samo łączenie i znowu przecudowne kocięta. Tym razem mamy pięciu chłopców i tylko jedną dziewczynkę. 

25.08.2020 - Miot F
Kolejne kocie szczęścia przyszły na świat. Są to kocięta po naszych wychowankach, czyli kolejne pokolenie Laverittek ;) Rodzicami są Yvette Laveritta*PL i IC.Diego Laveritta*PL. Trzy urocze szylkretunie i dwóch rudych przystojniaków- oto skład miotu F.

22.08.2020 - Miot "E"
Jest już z nami miot E , w składzie - pięć ślicznych koteczek i trzy cudowne kocurki. Maluchy urodziły się bezproblemowo , mimo bardzo dużych wag urodzeniowych. Rodzicami zostali Yoko Laveritta*PL i Rajah Bellamoondo*PL. 

26.03.2020 - Miot D
Kolejne maluszki przywitały świat . Długo oczekiwany przez nas miot. Mamą jest nasz kochany Łobuz- Keysi Laveritta*PL, a tatą IC.Rio-Rio Laguna Leo*RU. Jest męski miot - mamy cztery kocurki- trzy rude klasycznie pręgowane i jeden kremusek. 

08.03.2020 - Miot C
Piękny prezent mi dała Dusia na Dzień Kobiet ;) Nasza GIC.Brandy Laveritta*PL po raz ostatni została mamą. Poród zakończył się cięciem cesarskim łączonym z kastarcją. Tym bardziej się cieszymy ,  że na  świat przyszła koteczka. Mała jest w kolorze kremowym . Ojcem maleństwa jest IC.Rio-Rio Laguna Leo*RU.

16.01.2020 - Miot B
Na świat przyszedł kolejny miocik w naszej hodowli . Jest to powtórka miotu U- to samo parowanie ;) Mamy cztery kocięta , trzy kocurki i jedna koteczka. Panowie w kolorach : czarny solid, czarny klasycznie pręgowany z białym medalionem, czarny klasycznie pręgowany z dużą ilością bieli. Koteczka to czarny szylkret. Maluchy mają się dobrze. Rodzice to IC.Rio-Rio Laguna Leo*RU & Oriana Laveritta*PL