LAVERITTA.PL
Hodowla kotów Maine Coon

Jesteśmy małą, domową hodowlą kotów rasy Maine Coon. Mieszkamy w Pabianicach koło Łodzi. Nasza hodowla zarejestrowana jest w Supreme Cat Club pod patronatem Federacji Felinologicznej Felis Polonia, członka największej Federacji Felinologicznej FIFe.

KONTAKT

Milena i Michał Andrzejewscy
Pabianice, k/ Łodzi
e-mail: laveritta@op.pl
tel. 880 030 054 (Milena)
tel. 666 529 307 (Michał)IC.Rio-Rio Laguna Leo*RU & Oriana Laveritta*PL

O nas...

Maine Coon po raz pierwszy ujrzeliśmy parę lat temu na wystawie kotów. Zauroczyły nas swoim imponującym wyglądem i wielkością. Zaczęliśmy dowiadywać się więcej i więcej na temat rasy. W końcu podjeliśmy decyzje o zakupie kotki. Okazało się, że rzeczywiście ma cudowny charakter, jest inteligenta, towarzyska, ciekawa wszystkiego co się dzieje w domu. Potem powstał pomysł założenia hodowli.
Koty wniosły w nasze życie bardzo dużo pozytywnej energii. Są członkami naszej rodziny, mają pełną swobodę, same decydują gdzie chcą przebywać, bawić się lub spać. Karmione sa karmami najlepszej jakości i mięsem. Dzięki temu są w świetnej kondycji. Ich futra są gęste i błyszczące.
Kociaki przychodzące na świat w naszej hodowli od samego początku obdarzeone są naszą miłością i opieką. Uczone są socjalizacji. Maluchy "pomagają" nam we wszystkich domowych czynnościach. Dlatego bardzo zależy nam aby trafiły do odpowiedzialnych właścicieli, którzy jak my pokochają je całym sercem.
Kociaki opuszczają nas w wieku 13-14 tygodni. Są wtedy odrobaczone, zaszczepione, zaczipowane i nauczone "dobrych manier". Chcielibyśmy utrzymywać kontakt z nowym właścicielem, interesuje nas dalszy rozwój i zawsze z niecierpliwością czekamy na nowe zdjęcia. Każdy kociak dostaje od nas wyprawkę, a nowym właścicielom służymy zawsze radą i pomocą.
Wszystkie nasze koty są szczepione według kalendarza szczepień. Przebadane są w kierunku FIV i FeLV z wynikiem ujemnym.
Kontrolą weterynaryjną otaczają nas lekarze Magdalena Milecka i Przemysław Krzemionka (VetMedic ul. Kopernika 15).Wydarzenia
z hodowli